20.05.2018 - 11:59

img_20180517_14574417 травня в Києві відбулося чергове засідання Політвиконкому партії «Справедливість». Відкриваючи його, голова партії Станіслав Ніколаєнко охарактеризував поточну політичну ситуацію в країні, наголосив, що уся політична активність зосереджена зараз навколо завершення політичного циклу 2014-2019 рр., яке відбудеться із виборами Президента та Верховної Ради наступного року.img_20180517_152656

Між членами Політвиконкому відбулася дискусія щодо суспільно-політичних та економічних питань сьогодення. Заступники голови партії Іван Чиж та Олександр Кондратюк висловили своє бачення тактики партії: через активізацію роботи партії в регіонах та у інформаційному просторі, зокрема – участі у виборах в ОТГ та більш жвавого реагування на актуальні події. Члени Політвиконкому Михайло Крисько, Іван Чернявський, Василь Хотлубей, Леонтій Самчук, голова Черкаської обласної організації партії Ростислав Бублієнко поділилися своїм баченням політичних процесів у регіонах та висловили критичні зауваження щодо роботи керівництва партії в цілому.

img_20180517_145744_420

Ключовим питанням розгляду Політвиконкому стало обговорення стратегії і тактики участі «Справедливості» у президентській та парламентській кампаніях, були висловлені протилежні думки та ставлення до цих подій та ролі партії у них. Підсумовуючи обговорення, Станіслав Ніколаєнко відмітив, що керівництво, згідно із рішеннями Х з’їзду партії, провело низку консультацій із лівоцентристськими та центристськими політичними силами, які не дали якісного результату. Втім, враховуючи принципове значення передвиборних кампаній наступного року, Політвиконком надав голові партії, його заступникам Івану Чижу, Олександру Кондратюку та Денису Рудню повноваження щодо проведення подальших консультацій та винесення відповідного рішення щодо формату участі у майбутніх виборах на наступне засідання Політвиконкому, що відбудеться протягом літніх місяців.

img_20180517_152715

Також, у зв’язку із подіями останніх місяців в Україні, протягом яких посилалася активність дій радикальних націоналістичних угруповань, Політвиконком ухвалив відповідну політичну заяву, в якій застеріг суспільство від нехтування та неуваги на прояви націоналізму та ксенофобії та закликав владу до більш принципової оцінки таких фактів та недопущення створення парамілітарних загонів, що перебирають на себе монопольні функції державних установ та інституцій.

Олексій Степанов

Коментарі, залишені відвідувачами сайту

Поки що немає нічого.

Вибачте, коментування на разі закрито