14.09.2017 - 09:57

img_20170913_15094813 вересня в Києві відбулося чергове засідання Політвиконкому партії «Справедливість». Відкриваючи його, голова партії Станіслав Ніколаєнко коротко окреслив особливості нового політичного сезону, зупинився на реформах і змінах в законодавстві, що приймаються Верховною Радою України.

Участь в обговоренні поточної суспільно-політичної та економічної ситуації взяли члени Політвиконкому Євген Венгер, Михайло Крисько, Олег Олійник, Іван Чернявський, заступники голови партії Іван Чиж та Олександр Кондратюк, члени Центральної ревізійної комісії В’ячеслав Крупка та Микола Ратушний, член Політради Олександр Севастьянов. В їхніх виступах домінувала думка про наявність системної економічної кризи, нівелювання у пропонованих реформах соціальної складової, відсутність державної ідеології в змінах у гуманітарній сфері. Окрім того зазначалося, що, не зважаючи на гучні популістські заяви в засобах масової інформації, на лівому фланзі українського політикуму так і не з’явилась потужна політична сила.

Про реалізацію рішень Х з’їзду партії доповів Іван Чиж. У зв’язку з необхідністю щоквартально подавати звіт партії про майно, доходи та зобов’язання фінансового характеру, до якого додавати відомості про кожну партійну організацію, яка набула статус юридичної особи, прийнято рішення рекомендувати головам регіональних і місцевих організацій до кінця 2017 року закрити юридичні особи. Також Політвиконком уповноважив заступника голови партії Олександра Баранівського на подання таких звітів до НАЗК та доручив змінити адресу місця знаходження юридичної адреси партії.

img_20170913_150950

Політвиконком розглянув пропозиції і затвердив розподіл обов’язків між членами Політвиконкому і заступниками голови.

На завершення керівник Київської міської організації Михайло Крисько передав Станіславу Ніколаєнку книгу пам’яті - Альбом партизанської слави українського народу у Великій вітчизняній війні 1941-1945 року.

img_20170913_163530

Денис Рудень

Коментарі, залишені відвідувачами сайту

  1. Чинна влада в особі Мінюсту вживає кроки для затруднення діяльності політичних та громадських організацій, добре знаючи, що вони не можуть підтримувати теперішню олігархію при владі над Україною

    Комментарий от Ростислав Чапюк — 02/10/2017 @ 2:50

Вибачте, коментування на разі закрито